Hakkımızda

Bir Aile Şirketi

2014 yılında kurulan Pars Çelik Kapı, çelik kapı sektöründe Türkiye’nin rekabetçi fiyatı, uygun ödeme koşulları ile çelik kapı konusunda uzmanlaşmış, ürettiği çelik kapı modellerini siz değerli müşterilerin beğenisine sunmuştur. Çelik kapı konusundaki stok çeşitliliğimiz ve yeniliklerimiz ile büyümeye devam ettik.

Ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır. Güvenlik ve sağlamlık adına  kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Herhangi bir binanın hem koruma seviyesini hem de estetiğini geliştirmek için geleneksel kapılara alternatif olarak yüksek kaliteli, uygun maliyetli çelik kapı alternatifleri sunuyoruz. Özel çelik kapılar, ticari güvenlik kapıları, yangın çıkış kapıları, yangına dayanıklı kapılar, panjurlu ve camlı kapılar dahil olmak üzere hem konut hem de endüstriyel kullanım için her ihtiyaca uygun geniş bir tasarım yelpazesi sunuyoruz.